Deweloper

Osiedle Plewianka sp. z o.o. to zespół cenionych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budownictwa, projektowania, sprzedaży oraz marketingu.

Deweloperem realizującym inwestycję Osiedle Plewianka w Plewiskach jest spółka pod firmą Osiedle Plewianka sp. z o.o., wywodząca się z grupy PREFA GROUP S.A., której głównym założeniem profilu działalności jest współpraca w zakresie realizacji projektów budynków mieszkaniowych jedno i wielorodzinnych z biurem architektoniczno-konstrukcyjnym Prefa – Studio sp. z o.o. sp. k. oraz Prefa – Bud sp. z o.o. sp. k., która jest producentem prefabrykowanych elementów ścian, stropów, schodów i balkonów.

Spółki z grupy PREFA GROUP S.A. prowadzą obecnie szereg inwestycji deweloperskich w zabudowie mieszkaniowej wielorodzinnej (Poznań, Luboń, Komorniki, Swarzędz), jak również jednorodzinnej (Szczepankowo, Chwałkówko w gminie Łubowo).

Cechuje nas wysoki poziom obsługi Klientów, którym to staramy się maksymalnie uprościć procedurę sprzedaży mieszkań, jak również zapewnić opiekę posprzedażową po oddaniu mieszkań do użytkowania.

Zainteresowała Cię oferta?

Zadzwoń, napisz lub przyjedź do naszego biura.

Osiedle Plewianka sp. z o.o.

ul. Puszkina 63a
Luboń 62-030

Godziny otwarcia

PN – PT: 9:00 – 18:00
SOB – ND: 10:00 – 16:00